Karabağlar Halı Yıkama

<h3>Karabağlar Halı Yıkama</h3>

Karabağlar halı yıkama deyince akla ilk gelen firmalar arasında olan EFE karabağlar halı yıkama her zaman kaliteyi ve güveni ön planda tutmuştur. Halılarınız kendi halımız gibi yıkanmaktadır. Çünkü biliyoruz ki halılarınız bakterilerden tam olarak arınmazsa, çocuklarınızın sağlığı da aynı ölçüde tehlikeye girer. Bu da hayatımızı adadığımız çocuklarımızın hastalanması anlamına gelir. Bu yüzden sizin halılarınız bizim halımız, sizin çocuklarınız bizim de geleceğimiz bilinciyle halılarınız yıkanmaktadır.

Uzman ekibimiz ile halı, yorgan, battaniye gibi evde yıkamakta güçlük çektiğiniz eşyalarınız son derece temiz bir şekilde yıkanmaktadır. Kendiniz yıkamış gibi hissedeceksiniz. Son teknolojiye sahip makinalarımız ile tamamen otomatik olarak yıkanan halılarınız için aklınız geride kalmasın. 

Çünkü Efe halı yıkama her zaman yıkadığı halıların arkasındadır. Herhangi bir problem gördüğünüz zaman lütfen bize bildirmekten çekinmeyiniz. Bizim görmediğimiz hatalarımız sizler tarafından bizlere iletildiği zaman bir sonraki yıkama ihtiyacınızda daha kaliteli bir hizmet almanız için çok önemlidir.

İzmir’de bir çok bölgeye halı yıkama hizmeti sunan firmamız, her zaman temizlik ve hijyeni ön planda tutmuştur. Gelişen teknoloji ile kendini geliştiren ve değiştiren bir politikaya sahip firmamız, makina parkurunu yeni ve teknolojik olarak geliştirmektedir. Özellikle karabağlar bölgesine halı yıkama hizmetini çok hızlı ve kusursuz bir şekilde sunan firmamız. İzmir’ in bir çok bölgesine halı yıkama hizmetindeki kalitesini ulaştırmaktadır. Siz de bu kaliteli hizmetten faydalanmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

0 232 271 81 81

Hakkımızda

Firmamız 1990 yılından beri halı yıkama sektöründe bulunmaktadır. Çağın gerekliliklerini de göz önünde bulundurarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Hem makina portföyünü genişletmiş ve yenilemiştir. Hemde elemanların daha profesyonel olmaları yolunda büyük adımlar atmıştır. Efe Halı Yıkama, izmirde faaliyet göstermektedir.

İzmir’in bir çok bölgesine servisimiz mevcuttur. İzmir Halı Yıkama firmaları arasında en prestijli firma olmaktan gurur duyuyoruz.

İzmirde bir çok firma tarafından halı yıkama hizmeti yapılmaktadır. Fakat her firmanın kalitesi farklıdır. Kimisi detaysız bir şekilde halınızı yıkar kimisi otomobil yıkama aletleriyle halınızı yıkar kimisi de halı yıkama makineleriyle halınızı köşe bucak temizlemektedir. Halı yıkama konusunda kimseye güvenemiyorsanız bizi arayarak hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İş yerlerinizde veya ofislerinizde bulunan halılar kaldırılamayacak kadar ağır ise bu tip halıları yıkamada da çözüm sunmaktayız.

 

Call Now ButtonBizi Arayın!