Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir halı yıkama alanında Efe Halı Yıkama İzmir olarak , 1990 yılında kurulan işletmemiz halı yıkama ve temizlik hizmetleri veren bir işletmedir. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamızı müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli olarak geliştiriyoruz.

Halılarınız için en uygun yıkama tekniklerini ve en son teknolojilere sahip makine ve cihazları kullanıyoruz. Ayrıca, halılarınızın doğal renklerini ve yapısını koruyarak, uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz ve her zaman işlemlerinizi hızlı ve düzgün bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmamız halı yıkama ve halı temizliği hizmetlerini sizlere sunabilmek için İzmir’in bir çok bölgesine servis hizmeti mevcuttur. Efe Halı Yıkama olarak, halılarınızın temizliği ve bakımı için en iyi seçim olacağımıza eminiz.

Halı yıkama ve temizleme alanında sizlere sunduğumuz hizmetler başlıca şunlardır;

Halılar sizlerin belirlediği zaman aralığında evinizden araçlarımıza yüklenmesi için teslim alınır.

Sizlerden teslim aldığımız halılarınızı halı yıkama fabrikamıza getirdiğimizde diğer halılar ile karışmaması adına özel kodlar yapıştırarak ayrılır.

Yıkamaya geçmeden önce dakikada 150.000 vuruş yapan özel makinelerimiz vasıtasıyla halılarınız toz, kum, saç gibi kirlerinden arındırılır.

Çevreye zarar vermemesi adına halılarınızın tozlardan arındırması sonucunda ortaya çıkan toz, kum, saç gibi atıkları özel torbalarda biriktirilir.

Toz alma işleminden sonra halılarınız el değmeden yıkama makinelerine aktarılır ve burada otomatik olarak halınızın tipine göre deterjan kullanılır.

Makinemizde bulunan özel UV ışınlar ile mikroplardan arındırma işlemi yapılır.

Yıkama işleminden sonra halılarınız sıkma makinesine aktarılır.

Sıkma makinesi %97 oranında halınızın suyunu arındırır.

Halınızda deterjan kalıntısı ve PH değerinin dengesini sağlamak adına sıkılma işlemi sırasında tekrardan bir kez su ile durulanır. Bu sayede pH değeri normale döner.

İşlemler sonlandırıldıktan sonra halılarınız kurutmak için asılır.

Tüm bu işlemler sonucunda halılarınız kuru ve özenli bir şekilde firmamızın özel ambalajlarına sarılmış şekilde özel araçlarımız ile kapınıza kadar teslimi sağlanır.

Halılarınızın nasıl yıkandığını daha detaylı görmek için videomuza göz atın !

Call Now ButtonBizi Arayın!