Gaziemir Halı Yıkama

Gaziemir Halı Yıkama

Yaşam alanlarımızın kesinlikle vazgeçilmezlerinden birisi olan halı ve kilimler, evlerimize katmış olduğu renk kadar zamanında da iyi temizlenmemesi durumunda hijyenik açıdan oldukça zararlar verdiğini ifade edebiliriz.

Kurallarına göre uygun yıkanmayan halılar veya kilimler, mikroplardan arınmadığı gibi bakteri yuvası haline gelebilmektedir.  Evlerde veya iş yerlerinde bulunan halılar üzerinde sürekli toz ve kir biriktirdiğini hepimiz bilmekteyiz. Yüzeysel temizlik aracılığı ile yok edemeyeceğimiz bakteriler zaman içerisinde alerjik özellikli mikroorganizmalar üretebilir, mayt ve akarlar halılar üzerinde de yuvarlanarak hızlı bir şekilde üreme ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

Halılarınız, özel koşullar altında doğru tekniklerle dezenfekte edilerek yıkanmadığı süre içerisinde derinline temizlenerek, mikroplardan arınmadığını bilmenizde fayda vardır. Bu nedenle çeşitli hastalıklar veya alerjilere sebep olabilmektedir. Gaziemir halı yıkama olarak anti bakteriyel gerçek halı şampuanları aracılığı ile halınızın içerisinde yuvalanan bakterileri, alerjik özellikli mikroorganizmalarla, mayt ve akarları yok ederek temizleme işlemini gerçekleştirmektedir.

gaziemir halı yıkama

HALI NASIL YIKANMALIDIR?

Doğru şekil ve teknik olarak yıkanmayan halılar yıpranma sonucunda zarar görmektedir. Ladik, Hereke, Milas, Isparta, Avanos gibi dünyaca ünlü el dokumasından yapılan halılar, ipek ve benzeri makine halıların yanlış yıkanması sonucunda hızlı zarar görecek yıpranmasına sebep olurlar. Örnek verecek olursak, oto yıkamalarında tazyikli su aracılığı ile yıkama halının tabanına ve bağlantı noktalarına yerlerine zarar vermektedir. Örnek olarak elde veya oto yıkama üzerinde yıkanılan halılar üzerinde yüzeylerinde kırılmalar oluşmaktadır. Kök boyası kullanılmış olan halılar üzerinde renk açıklığı, renk tonlarında karışmalar meydana gelebilmektedir. Aynı şekilde halıların sert kıllı fırçalar ile fırçalanarak yıkanması sonucunda da halı yapısına zarar verdiği gibi deforme olmasına sebep olabilir.

GAZİEMİR HALI YIKAMA SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR?

Firmamıza gelen halıların, üzerinde bulunan toz ve kava kısımları pislikten arındırılma işlemi sonrasında özel karışımlı halı şampuanlarımız aracılığıyla lekelerin ve kirlerin yumuşaması için bekletilmektedir. Tam otomatik halı yıkama makinemizle halının ters yüzü de dahil olmak kaydıyla detaylı şekilde yıkanmaktadır. Paketleme işlemi öncesinde son kontroller yapılarak sizlere sağlıklı ve temiz bir şekilde ulaşması için ambalajlanarak uygun zamanda servis edilir.

Hakkımızda

Firmamız 1990 yılından beri halı yıkama sektöründe bulunmaktadır. Çağın gerekliliklerini de göz önünde bulundurarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Hem makina portföyünü genişletmiş ve yenilemiştir. Hemde elemanların daha profesyonel olmaları yolunda büyük adımlar atmıştır. Efe Halı Yıkama, izmirde faaliyet göstermektedir.

İzmir’in bir çok bölgesine servisimiz mevcuttur. İzmir Halı Yıkama firmaları arasında en prestijli firma olmaktan gurur duyuyoruz.

İzmirde bir çok firma tarafından halı yıkama hizmeti yapılmaktadır. Fakat her firmanın kalitesi farklıdır. Kimisi detaysız bir şekilde halınızı yıkar kimisi otomobil yıkama aletleriyle halınızı yıkar kimisi de halı yıkama makineleriyle halınızı köşe bucak temizlemektedir. Halı yıkama konusunda kimseye güvenemiyorsanız bizi arayarak hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İş yerlerinizde veya ofislerinizde bulunan halılar kaldırılamayacak kadar ağır ise bu tip halıları yıkamada da çözüm sunmaktayız.

Call Now ButtonBizi Arayın!